خرید فالوور واقعی اینستاگرام ( آیا فالوور واقعی وجود دارد؟ )
خرید فالوور واقعی اینستاگرام ( آیا فالوور واقعی وجود دارد؟ )Reviewed by Admin on Jan 25Rating: 5.0خرید فالوور واقعی اینستاگرام ( آیا فالوور واقعی وجود دارد؟ )بهترین روش برای افزایش و خرید فالوور واقعی اینستاگرام چیست

ویدئوی آموزش استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام به انتهای مقاله اضافه شد

 

آیا می توان فالوور واقعی خرید؟

شاید بارها در سایت های مختلف و یا پیج های اینستاگرام ، تبلیغ و عنوانی مبنی بر افزایش فالوور واقعی و فعال اینستاگرام دیده باشید . آیا آنها فالوور واقعی اینستاگرام می فروشند؟

به این سوال پاسخ نمیدهیم تا زمانی که به یک سوال دیگر پاسخ نداده ایم! آن سوال این است که تنها روش (های) افزایش فالوور واقعی اینستاگرام چیست؟

با دانستن این مورد ، می توان فهمید که فالوور آنها واقعی می باشد یا فقط ادعای فالوور واقعی را دارند.

تنها ۲ روش برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام وجود دارد :

 1. افزایش فالوور پیج شما از طریق تبلیغ در پیج های بزرگ

  اولین روش و شاید ساده ترین روش برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام ، تبلیغ پیج شما در پیج های بزرگ و با تعداد فالوور بالای اینستاگرام است . در زبان عامیانه این کار را شات کردن می گویند . یعنی یک پیج از صفحه شما گرفته می شود و در یک پیج دیگر به عناوین مختلف ، کاربران را به سمت پیج شما می کشانند.

  اما این روش عیوبی دارد . از جمله عیوب این روش می توان موارد زیر را ذکر کرد:

  با توجه به تجربه چند ساله در اینستاگرام و مشاهده موارد مختلف، متاسفانه در بسیاری از موارد ، حتی افرادی که به صورت تضمینی این سفارش را قبول می کنند ، صاحب پیج پس از شات کردن شما ، برای شما فالوور فیک سفارش می دهد و به شما اعلام میکند که سفارش شما کامل شد! در بسیاری از موارد این مورد را به چشم دیده ام! پس لطفا به افراد ناشناس اعتماد نکنید و برای فالوور واقعی و فعال به روش آنها امیدوار نباشید.

  پیج های اینستاگرام به صورت تضمینی تبلیغ نمی گیرند . یعنی اینکه پیج ها به شما تضمینی نمی دهند که فالوور شما ۱۰۰۰ عدد بالا می رود . بلکه روش آنها به صورت زمانی می باشد که مثلا می توان آن را ۱ ساعت یا بیشتر سفارش دهید که مبالغ مختلفی را پیشنهاد می دهند .
  ممکن است شما با ارائه هزینه زیادی آن نتیجه دلخواه را نگیرید.

 2. افزایش فالوور واقعی از طریق ربات اینستاگرام

  روش دوم برای افزایش فالوور واقعی ، استفاده از ربات اینستاگرام است .استفاده از ربات اینستاگرام چگونه است؟
  اساس کار ربات اینستاگرام بر روش فالو-آنفالو می باشد. به عبارت ساده شما وقتی کسی را فالور کنید ، او نیز به پیج شما خواهد آمد و از پیج شما دیدن می کند و ممکن است شما را نیز فالور کند.

  حال فرض کنید این کار شبانه روز انجام شود ، یعنی در روز تقریبا ۱۰۰۰ نفر را فالو کنید . این ۱۰۰۰ نفر به پیج شما خواهند آمد و از پیج شما دیدن می کنند و چیزی در حدود ۳۰۰ نفر از آنها شما را فالو میکنند . اساس کار ربات اینستاگرام بر همین روش استوار است .
  در ربات اینستاگرام ، شما پیج خود را وارد می کنید ، سپس از شما چند پیج هدف می خواد . پیج هدف همان پیج هایی می باشد که قرار است از فالوورهای آن پیج ها شما فالو کنید . یعنی اگر شما یک پیج به عنوان پیج هدف وارد کنید ، ربات اینستاگرام ، فالوورهای آن پیج را یکی پس از دیگری فالو میکند .

چرا باید از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟

شاید برای شما سوال پیش بیاید که من که خودم می توانم با دست این کار را انجام دهم ، پس چرا باید از ربات اینستاگرام استفاده کنم؟

اینستاگرام محدودیت هایی برای فالو کردن و آنفالو کردن دارد . که این محدودیت ها در روز ، دقیقه و ساعت می باشد . یعنی شما در هر روز نباید بیشتر از تعداد معینی فالو کنید ، در هر ساعت نباید تعداد معینی فالو کنید و حتی در دقیقه.

حال فرض کنید که شما می خواهید این کار را با دست انجام دهید . احتمال اینکه این تعداد و محدودیت را رد کنید بسیار بالاست . پس ریسک بلاک شدن و حذف پیج شما در اینستاگرام بالا می رود.

اما ربات اینستاگرام ، این محدودیت ها را کاملا می داند در هر دقیقه فقط یک نفر فالو می شود . و چون این عمل به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود در هر روز حدود ۱۰۰۰ نفر فالو می شود! بدون اینکه از سمت اینستاگرام برای این پیج مشکلی پیش آید.

بهترین ربات اینستاگرام در ایران کدام است؟

تکنولوژی ربات اینستاگرام بسیار پیچیده است ، و تنها محدود به فالو و آنفالو کردن نمی شود . ربات باید قدرت تشخیص خطرات را داشته باشد تا در زمان معین به صورت خودکار استاپ کند .

ربات باید قابلیت تشخیص افرادی که فالو کرده را داشته باشد تا بتواند در زمان معین ، تمام آنها را یکی پس از دیگری داشته باشد .

اینستالایکر ، با بررسی انواع ربات اینستاگرام در ایران و خارج از ایران، ربات روبولایک را به شما پیشنهاد می کند.

روبولایک - هوشمندترین روبات اینستاگرام

روبولایک - هوشمندترین روبات اینستاگرام

این ربات بسیار هوشمند ، با طراحی بسیار زیبا و واکنشگرا می باشد که برای شروع به شما ۳ روز رایگان هدیه می دهد.

پایین ترین تعرفه کل ربات های ایران در روبولایک می باشد و بیشترین فیلتر برای نوع فالوور جذب شده را روبولایک دارا می باشد.

فیلترهای ربات روبولایک

فیلترهای منحصر بفرد ربات روبولایک

داشبورد هوشمند روبولایک با قابلیت اضافه کردن بی نهایت پیج

داشبورد هوشمند روبولایک با قابلیت اضافه کردن بی نهایت پیج

 

 

ویدئوی آموزش استفاده از روبولایک


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 15 =


پشتیبانی آنلاین