Skip links
Drag

درباره ما

سایت اینستالایکر متعلق به ٢ برنامه نویس ایرانی است که از سال ٩۴ با مدیریت مهندس حسین ضیائی کار خود را در زمینه افزایش فالوور و لایک آغاز کرده اند.

ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های اینستالایکر محسوب می‌شود. اینستالایکر با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و اینستالایکر نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد.

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت اینستالایکر و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در اینستالایکر بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید خدمت در وب سایت اینستالایکر، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

اهمیت خرید فالوور اینستاگرام و چرا خرید آن سود آور است؟
اینستاگرام گردش و سیر در تصاویر اشتراکی است و یک سیستم عالی برای ثبت لحظات خاص و ارتباط با مردم جهان است. این شبکه اجتماعی همچنین به صاحبان مشاغل فرصت تبلیغ محصولات و سرویس هایشان را میدهد.
استفاده از اینستاگرام برای تبلیغ تجارت شما خیلی به صرفه و آسان است.
به عنوان مثال شما میتوانید تصاویر مشتریانی که از خرید و استفاده از سرویس و یا محصولات شما راضی هستند را پست کنید تا برند خود را تبلیغ کنید. برای اینکه به افراد زیادی توسط اینستاگرام برسید داشتن فالوور خیلی حیاتی است.
شما نمیتوانید اهمیت داشتن فالوور را نادیده بگیرید، هر چقدر شما فالوور بیشتر داشته باشید شدت تبلیغات شما بیشتر خواهد شد.

خوب آیا اینستاگرام واقعا مهم است؟

بله، اگر شما از اینستاگرام به درستی استفاده کنید به موفقیت در تجارت شما کمک میشود.و میتواند به شما کمک کند تا مشتریان بیشتری را به تجارت خود سوق دهید و شهرت شرکت خود را میان مشتریان افزایش دهید.
خیلی از تجارت ها موفقیت های بسیاری را از اکانت اینستاگرام خود مشاهده میکنند،شما نیز میتوانید افزایش و رشد چشم گیری از طریق شبکه اجتماعی دریافت کنید.
شما میتوانید فالوور های زیادی را توسط استراتژی های مختلف مثل فالو کردن دیگران- پست کردن تصاویر زیبا به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، کامنت گذاری درست در زیر عکس دیگران و تگ کردن عکس ها به دست بیاورید.

این استراتژی ها به شما کمک میکند تا فالوور خود را افزایش دهید ولی این روش ها به آرامی تعداد فالوور های شما را افزایش میدهند،شما ممکن است به هدفتان برای رسیدن به تعداد خیلی زیاد از فالوور در یک بازه زمانی نرسیده باشید.
بهترین استراتژی که شما میتوانید از آن بهره برداری کنید تا تعداد فالوور های زیادی را داشته باشید خرید فالوور میباشد.
صرف نظر از اینکه شما به تازگی اکانت اینستاگرام خود را ساخته اید یا تعداد کمی فالوور دارید این بهترین استراتژی خواهد بود. تعداد فالووری که شما خریداری میکنید به شما کمک میکند تا محبوبیت خود را در اینستاگرام افزایش دهید.

مردم زمانی که میبینند شما فالور های زیادی دارید ترغیب می شوند شما را دنبال کنند تا ببینند چه چیزی در مورد عکس های شما جالب است.
وقتی فالوور اینستاگرام میخرید فالوور های خود را سریع افزایش میدهید.
محدودیتی در خرید تعداد فالوور های اینستاگرام وجود ندارد.
این بدان معناست که با توجه به بودجه شما پکیج های مختلفی موجود میباشد. در صورت نیاز به تعداد فالوور بیشتر از پکیج های موجود در وبسایت با پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید.

اگر همواره نیاز به افزایش فالوور دارید بهتر آن است که در پنل ما ثبت نام کنید و یک سرور اختصاصی برای خود داشته باشید.
این سرور برای شما رایگان است و تنها همان مبلغ فالوور و لایک را پرداخت میکنید

علت ارزانی فالوورهای شما چیست؟

اگر تاکنون از سایت اینستالایکر خرید کرده باشید ، متوجه می باشید که سفارشات آنی انجام می شود و این تنها به یک دلیل است که این وبسایت مستقیما به سرور متصل می باشد و سفارشات شما بدون واسطه توسط سرور های افزایش فالوور اینستاگرام انجام می شود . سرورهای افزایش فالوور و لایک تماما اختصاصی بوده و متعلق به برنامه نویسان همین شرکت است.دلیل پایین تر بودن قیمت نسبت به دیگرا نیز تنها همین مورد است که سفارشات بدون واسطه انجام می شود.

برای تماس مستقیم با مدیر این مجموعه میتوانید با شماره های 021-91015471 تماس بگیرید. برای سهولت تماس مشتریان با ما در ۲۴ ساعت روز و ۷ روز هفته در خدمت تمامی عزیزان می باشد و میتوانید کلیه سوالات خود را با این شماره های از سراسر ایران مطرح فرمایید .