عوامل بلاک و دیزیبل شدن اینستاگرام
عوامل بلاک و دیزیبل شدن اینستاگرامReviewed by Admin on Sep 25Rating: 4.0عوامل بلاک و دیزیبل شدن اینستاگرامچه عواملی باعث بلاک یا دیزیبل شدن پیج اینستاگرام می شود

محدودیت ها یا limit

اسپمرها افرادی هستند که کامنت های تبلیغاتی خود را به تعداد زیاد زیر پست افراد مختلف با فاصله ی زمانی اندک منتشر میکنند و مشکلاتی بوجود میاورند . بخاطر همین اینستاگرام ، هوشمندتر از قبل ، افرادی که کامنت هایی شبیه به هم را به دفعات منتشر میکنند ، لیمیت یا محدود میکند .

برای اینکه با این مشکل مواجه نشوید ، با فاصله زمانی بیشتری کامنت بگذارید و گاهی تغییراتی در آن بوجود بیاورید .

بیشتر از ۳۵۰ عدد در ساعت لایک نکنید .

بیشتر از ۵۰۰ عدد در ساعت فالو نکنید .

اگر کادر پیامی مبنی بر اینکه شما بلاک شده اید برایتان باز شد ، یعنی شما به عنوان یک اسپمر توسط اینستاگرام شناخته شده اید ولی نگران نباشید . اگر تایمی برای شما در نظر نگرفته باشند نهایتا ۲۴ ساعت بعد از بلاک درمیایید . در غیر اینصورت به شما زمان میدهند ، مثلا تا یکشنبه آینده !

تعداد زیاد و افراد غریبه را منشن نکنید . منشن زیاد در کپشن ، یکی از عوامل فیلتر شدن نیز هست .
غیر فعال شدن اکانت یا account dissable

  1. سعی کنید  اکانت شما مثل اسپمرها نباشد . برای مثال بیش از دو پست داشته باشید و حدالمقدور یک پست جدید در روز بگذارید .

۲٫ تمام اطلاعات خود را در بخش ادیت پروفایل کامل کنید . به خصوص ایمیل ، زیرا با ایمیل تایید شده در هر زمانی میتوانید پیج خود را بازگردانی کنید .

۳٫ به سرعت تغییر کاربری انجام ندهید . برای مثال اگر شما یک خانم هستید ، به سرعت و در فاصله زمانی کوتاه تمام عکسهایتان را حذف نکنید و عکسهای محل کارتان را بگذارید ، اخرین پست باقی مانده تان را به مدت یک ساعت نگه دارید و بعد یوزر نیم و .. را تغییر دهید .

 

در صورت غیرفعال یا دیزیبل شدن اکانتتان فورا با ما تماس بگیرید .

 


2
دیدگاه بگذارید

avatar
جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
admin
مدیر

با سلام
خیر


پشتیبانی آنلاین