آموزش کامل قابلیت جدید stories ( استوری ) در اینستاگرام
آموزش کامل قابلیت جدید stories ( استوری ) در اینستاگرامReviewed by Darya on Sep 17Rating:

آموزش کامل استوری (story) اینستاگرام

اینستاگرام با الهام گرفتن از اپلیکیشن اسنپ چت (snapchat) که به تازگی در بین کاربران جوان محبوبیت زیادی پیدا کرده ، قابلیت جدیدی به نام story ( استوری ) اضافه کرده که شما میتوانید داستانی ۲۴ ساعته از اتفاقات مهم و دوست داشتنی خود در طول روز را با دوستانتان به اشتراک بگذارید .

photo_2016-09-17_22-14-20

آموزش استوری ( stories ) در اینستاگرام

اما این به معنای این نیست که شما در صفحه ی خود پستی منتشر کردید . زیرا بعد از ۲۴ ساعت ، story به صورت خودکار حذف میشود ، تفاوت دیگر استوری و پست های معمولی شما در اینست که میتوانید استوری های ۲۴ ساعته ی خود را تنها برای عده ای بوسیله ی گزینه ی hide story from به نمایش بگذارید  .

photo_2016-09-17_22-14-33

تنظیمات استوری اینستاگرام

آموزش قرار دادن stoires در اینستاگرام

شما باید در ابتدا اینستاگرام خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید ، سپس در قسمت بالای فید ها ، سمت چپ ، گزینه ی اضافه کردن story برایتان نمایان خواهد شد ، در پایین آن نواری اضافه میشود که در ابتدا story  شما و بعد از آن دوستانتان به نمایش در میاید و با لمس کردن هر عکس یا ویدئو در استوری به عکس یا ویدئو بعد همان شخص یا نفر بعد میروید .

برای ضبط عکس یا فیلم ، روی دکمه ی story زده و بعد از باز شدن صفحه ی دوربین با لمس سریع دکمه ی capture عکس و با لمس طولانی آن میتوانید فیلم بگیرید .

استفاده از عکس و یا فیلم موجود در گوشی برای استوری اینستاگرام

برای اینکه از عکس ها یا ویدئو های قبل و آماده ی خود استفاده کنید بالای صفحه را به سمت پایین بکشید و از بین گالری ۲۴ ساعت قبل خود یکی را به دلخواه انتخاب کنید .

شما حتی میتوانید برای فیلم و عکستان ، از بین افکت های موجود یکی را به دلخواه انتخاب کنید ، چطور ؟! فقط کافیست بعد از capture صفحه را به سمت چپ یا راست بکشید تا افکت های مختلف نمایش داده شود .

نسخه ی جدید اینستاگرام برای جدیدترین آپشن خود حتی به شما امکان اضافه کردن متن یا کشیدن اشکال مختلف را با گزینه هایی همانند برنامه ی paint میدهد .

photo_2016-09-17_22-13-49

نوشتن متن روی استوری اینستاگرام

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 20 =


پشتیبانی آنلاین