ناحیه کاربری > مرکز آموزش > درآمدزایی در اینستالایکر > اسکریپت حرفه ای اینستالایکر برای ساخت سایت فروش

اسکریپت حرفه ای اینستالایکر برای ساخت سایت فروش

اگر شما یک هاست و یک دامنه متصل به آن دارید ، ولی بارها اقدام به ساخت سایت کرده اید ولی موفق نشده اید و یا اینکه حرفه ای نشده است و یا اینکه هزینه طراحی وبسایت را نداشته اید به راحتی می توانید اسکریپت آماده اینستالایکر را روی هاست خود نصب کنید و یک وبسایت حرفه ای فروش محصولات و خدمات تمام شبکه های اجتماعی را داشته باشید . 

مزایای اسکریپت


مدیریت این سایت کاملا با شما می باشد و تمام قیمت ها ، مطالب وبسایت و تمام موارد را شما هستید که وارد می نمایید . این اسکریپت به صروت api به سرور اینستالایکر متصل می باشد و سفارشات شما بلافاصله پس از ثبت برای این سرور ارسال می شود و به صورت آنی انجام می شود.

مراحل دریافت و نصب


ابتدا این اسکریپت را از اینجا دانلود نمایید و مطابق با توضیحات درون فایل زیپ آن را نصب کنید
سپس برای اتصال این اسکریپت به وب سرویس اینستالایکر و انجام آنی سفارشات پس از پرداخت ، لطفا از این لینک توکن خود را دریافت و در برنامه وارد کنید . توکن یک کد 40 رقمی می باشد که به حساب شما در پنل اینستالایکر متصل است و با وارد کردن این توکن در اسکریپت ، به راحتی سفارشات شما بلافاصله پس از پرداخت در پنل شما ثبت و به صورت آنی انجام می شود . 

درگاه پرداخت برای این اسکریپت

برای اسکریپت اینستالایکر فعلا درگاه پرداخت زرین پال نوشته شده است که برای دریافت درگاه پرداخت به راحتی می توانید وارد این وبسایت شده و ثبت نام نمایید و مرچنت دریافت شده از این سایت در اسکریپت وارد کنید .
دقت کنید که وجه تمام فروش شما به حساب شخصی شما واریز می شود و شما تنها می بایست برای انجام سفارشات مشتریان خود ، پنل خود را شارژ نمایید . سعی کنید همیشه پنل خود را شارژ نگه دارید تا درصورتی که از سایت شما خریدی انجام شد ، بلافاصله انجام شود در غیر اینصورت آن سفارش انجام نشده باقی می ماند

آموزش ویدئویی نصب راه اندازی اسکریپت از ابتدا: 

خوانده شده

زبان: