ارزان ترین نرخ افزایش فالوور و لایک

خرید فالوور ارزان در اینستالایکر ، یک هدف و یک باور برای مدیران این سایت بوده است .

در اینستالایکر بر خلاف سایر سایت های ایرانی، سفارشات بدون واسطه و توسط تیم اینستالایکر انجام می شود.

بدون واسطه انجام شدن سفارشات شما در اینستالایکر علاوه بر مزیت مهم خرید فالوور و لایک ارزان ، موجب سرعت انجام سفارش شما می شود .

سرورهای اینستالایکر کاملا اختصاصی بوده و متعلق به برنامه نویسان این شرکت است.
اگر شما توانستید یک سایت ایرانی را به ما معرفی کنید که نسبت به اینستالایکر قیمت پایین تری داشته باشد، میتوانید هزینه پرداختی را دریافت کنید!

قیمت تمام سرویس های پنل اینستالایکر، از تمام سایت های ایرانی پایین تر است . و این اختلاف قیمت گاها به نصف هم می رسد

دلیل پایین بودن قیمت سایت اینستالایکر چیست؟

اینستالایکر یک سایت مادر است و تقریبا اکثر سایت های ایرانیِ فعال در زمینه شبکه های اجتماعی سفارشات خود را پس از دریافت ، در پنل اینستالایکر ثبت می کنند . خرید از پنل اینستالایکر ، خرید بدون واسطه می باشد . به جرات میتوان گفت که قیمت اینستالایکر از اکثر( تقریبا از تمام) سایت های بین المللی نیز کمتر است . زیرا با گشت و گذاری کوتاه در اینترنت ، قیمت هر هزار فالوور بین المللی را با قیمت حداقل ۷ دلار مشاهده می کنید (در اینترنت عبارت Buy instagram followers) را جستجو کنید. که معادل بالاتر از ۲۵ هزار تومان ایران است. حال آنکه قیمت ۱۰۰۰ عدد فالوور در سایت اینستالایکر تنها ۱۰ تومان است.

فالوور ارزان

فالوور ارزان اینستالایکر

در عکس فوق قیمت های اینستالایکر که را مشاهده می کنید . شما پس از ثبت سفارش ، بلافاصله سرویس خود را دریافت می کنید . از طریفی سایت اینستالایکر دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد که پشتیبانی ۲۴ ساعته این شرکت همواره در کنار شماست.

در عکس زیر عکس یک سایت مجهول الهویه ایرانی را می بینید که قیمت های بسیار بالایی دارد . میتوانید قیمت سایت اینستالایکر را با هرکدام از سایت های ایران مقایسه و بر کیفیت سرویس های ما صحه گذارید.

قیمت دیگر سایت های ایرانی

قیمت دیگر سایت های ایرانی

یا حتی به عنوان مثالی دیگر در عکس زیر ، نمای یک ساخت خارجی را مشاهده می کنید که میتوانید ببینید در پنل اینستالایکر قیمت فالوور ارزان ترین قیمت در کل جهان است. مشاهده می کنید که قیمت ۱۰۰۰ فالوور در این سایت ۷٫۹۹ دلار که معادل ۲۹۰۰۰ تومان ایران می شود.

اثبات ادعای فالوور ارزان اینستالایکر

اثبات ادعای فالوور ارزان اینستالایکر

اینستالایکر در حوزه بین الملل نیز فعال است و دامنه instaliker.org را بدین منظور اختصاص داده است . در سایت انگلیسی زبان اینستالایکر ، پرداخت ها از طریق شرکت پی پال آمریکا انجام می شود. بسیاری از مشتریان خارجی نیز با درک این موضوع که اینستالایکر یک سایت با کف قیمت است، برای انجام سفارشات خود از وبسایت ما استفاده می کنند.

 پشتیبانی آنلاین