افزایش لایک و فالوور اینستاگرام

بدون شک در حال حاضر بالا بودن فالوور و لایک پست ها در صفحات اینستاگرام تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطبین و بالا رفتن اعتبار پیج دارد
فالوورهای جذب شده توسط سایت اینستالایکر کاملا وجود دارند و تمام آنها عکس پروفایل و پست دارند . و حتی در رابطه با فالوور های ایرانی، این فالوورها کاملا فعال هستند

در پنل اینستالایکر ۲ نوع سرویس مربوط به شبکه اینستاگرام مشاهده میکنید. پس از ورود به پنل، در قسمت ثبت سفارش،در قسمت انتخاب نوع شبکه اجتماعی، اینستاگرام (ایرانی) و اینستاگرام (بین المللی) را مشاهده می کنید.

پنل اینستالایکر

ثبت سفارش فالوور بین المللی و ایرانی

با انتخاب هر کدام از این ۲ گزینه میتوانید سرویس های مربوط به همان قسمت را مشاهده کنید.

با انتخاب اینستاگرام (بین المللی) مواردی را با انتخاب قسمت پایین تر فیلد بالا، یعنی قسمت انتخاب نوع سرویس مشاهده میکنید.

مهمترین قسمت های سرویس های مربوط به اینستاگرام بین المللی فالور و لایک و ویدئو ویو می باشد.

فالوورهای بین المللی آن دسته از فالوور می باشند که از تمام کشورهای جهان هستند. تمام این فالوورها دارای عکس پروفایل، اسم کامل و پست هستند.

فالوورهای بین المللی کمترین ریزش را در بین تمام فالوورها دارند و این به دلیل غیر فعال بودن این نوع فالوور است. تمام فالوورهایی که در سایت های ایرانی به فروش می رسد از همین نوع است که متاسفانه به دروغ به اسم فالوور فعال با قیمت بالای ۲۰ تومان به فروش می رسد. حال آنکه قیمت این نوع فالوور در سایت اینستالایکر ، کمترین قیمت در ایران و برابر با هر عدد ۱۰ تومان می باشد. به عبارتی قیمت ۱۰۰۰ فالوور اینستاگرام ، در اینستالایکر ۱۰,۰۰۰ تومان می باشد(لطفا این قیمت را با سایر سایت های ایران مقایسه کنید)

ضمنا فالوورهای ارسالی از سمت سرور اینستالایکر کاملا قانونی و کنترل شده می باشد. سرور اینستالایکر مطابق با قوانین اینستاگرام برنامه نویسی شده است و هیچ خطری برای پیج شما ایجاد نمی شود.

فالوورهای بین المللی چگونه جذب پیج من می شوند؟

شاید سوال شما هم همین باشد . یعنی بپرسید که فالوور های بین المللی از کجا می آیند؟ و چگونه پیج من را فالور میکنند؟ آیا این فالوور ها برای پیج من خطرناک نیستند و ممکن است اینستاگرام به خاطر این فالوورها، پیج من را بلاک کند؟

فالوورهای بین المللی توسط سرور ساخته شده اند . یعنی فیک هستند . ولی تمام آنها اسامی جداگانه، پست های شخصی، فالوور بالا دارند و کاملا شبیه به یک پیج واقعی هستند.این فالوورها به دلیل اینکه کاملا قانونی پیج شما را فالو میکنند، هیچ مشکلی ایجاد نمیکند و از نظر اینستاگرام این کار مانعی ندارد.

در زیر فالوورهای یک پیج را که توسط افزایش فالوور بین المللی بالا رفته است را مشاهده میکنید. همانطور که ملاحظه میکنید فالوور های این پیج کاملا شبیه به فالوور واقعی است.

فالوور اینستاگرام بین المللی

نمایی از فالوورهای یک پیج که از فالوور بین المللی استفاده کرده است

همانطور که مشاهده میکنید این فالوور ها کاملا با کیفیت هستند هیچ تفاوتی با فالوور واقعی ندارند. تمام آنها دارای عکس پروفایل می باشند و همچنین تمام آنها خود دارای فالوور می باشند.

پس از انجام این سفارش، پیج شما شامل فالووینگ این پیج ها شده و آنها کاملا قانونی شما را فالو کرده اند.

شاید بپرسید چرا باید فالوور فیک بخرم؟

بهترین استراتژی که شما میتوانید از آن بهره برداری کنید تا تعداد فالوور های زیادی را داشته باشید خرید فالوور میباشد.
صرف نظر از اینکه شما به تازگی اکانت اینستاگرام خود را ساخته اید یا تعداد کمی فالوور دارید این بهترین استراتژی خواهد بود. تعداد فالووری که شما خریداری میکنید به شما کمک میکند تا محبوبیت خود را در اینستاگرام افزایش دهید.
مردم زمانی که میبینند شما فالور های زیادی دارید ترغیب می شوند شما را دنبال کنند تا ببینند چه چیزی در مورد عکس های شما جالب است.
وقتی فالوور اینستاگرام میخرید فالوور های خود را سریع افزایش میدهید.

ویژگی های خوب فالوور بین المللی

  1. فالوور بین المللی(فیک) ریزش ندارد. زیرا این فالوور ها قادر به آنفالو کردن شما نیستند
  2. فالوور بین المللی بسیار ارزان است ( در اینستالایکر ۱۰۰۰ عدد فالوور بین المللی فقط ۱۰ تومان است)
  3. فالوور بین المللی سریع انجام می شود(سرعت انجام این نوع فالوور تا ۵۰۰۰۰ عدد در روز میتواند باشد)

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام

در پنل اینستالایکر ، در قسمت ثبت سفارش ، با انتخاب گزینه اینستاگرام (ایرانی) می توانید سوریس های مربوط به فالوور و لایک ایرانی را مشاهده کنید.

فالوورهای ایرانی تماما از کشور ایران هستند. بسته به بسته ای که خریداری میکنید ، کیفیت این نوع فالوورها متفاوت است.

در قسمت انتخاب نوع سرویس، پس از انتخاب اینستاگرام (ایرانی) ، ۳ ۴ نوع فالوور ایرانی را مشاهده میکنید.

سرویس اول افزایش فالوور ایرانی بدون نیاز به رمز عبور(کیفیت متوسط) می باشد. این سرویس توسط تنیک های خاصی باعث جذب فالوور برای پیج شما می شود . یکی از این تکنیک ها ، شات کردن پیج شما در یک پیج بزرگ است . میزان فعالیت فالوورهای جذب شده تسط این روش متوسط است.

سرویس دوم افزایش فالوور ایرانی نیازمند رمز عبور(کیفیت متوسط ) است. این سرویس نیز با تکنیک های خاصی فالوور کاملا ایرانی را جذب پیج اینستاگرام شما می کند . در این روش فالووینک شما تغییری نمیکند . این روش نیازمند به رمز عبور پیج شما می باشد . زیرا روش انجام کار به گونه ایست که نیاز به رمز عبور پیج وجود دارد. کیفیت این نوع فالوور متوسط است.

سرویس سوم افزایش فالوور کاملا فعال ایرانی نیازمند رمز عبور (بالاترین کیفین – کاملا فعال) می باشد. روش انجام این نوع سفارش با روش فالو آنفالو می باشد . در این نوع فالوور ، شما پیج هدفی را متناسب با موضوع پیج خود در کادر مربوط به پیج هدف وارد میکنید تا فالوور های آن پیج به سمت پیج شما فرستاده شوند
به عنوان مثال شما پیج فروش کاور موبایل دارد . و مایلید افرادی که علاقمند به برند خاصی از گوشی دارند، پیج شما را فالو کنند ، در این صورت شما کافیست در قسمت پیج هدف یک پیج که موضوع موبایل را دارا می باشد را انتخاب کنید تا الگوریتم اینستالایکر فالوور های آن پیج را به سمت پیج شما ترغیب کنند.
به عنوان مثالی دیگر شما پیج فروش لوازم زنانه مانند لباس یا زیور آلات و یا حتی پیج آرایشگاه دارید. در این صورت اینستالایکر میتواند تنها فالوورهای خانم را جذب پیج شما کند .

و یا اینکه شما مایلید افرادی که از شهر خاصی از ایران هستند شما را فالو کنند، پس شما یک پیج از آن شهر را در پیج هدف وارد میکنید تا روبات اینستالایکر ، فالوورهای آن پیج را فالو کند . لذا شما تعدادی را فالو میکنید و تعدادی از آنها شما را فالو میکنند (فالو بک) . سپس روبات اینستالایکر بعد از مدتی فالوورها را آنفالو میکند. این کار تا زمانی ادامه پیدا میکند که فالوور پیج شما به تعداد خریداری شده افزایش پیدا کند.
این سرویس چگونه کار میکند؟
شما با وارد کردن پیج هدف در سایت ابنستالایکر، به روبات این سایت دستور میدهید که فالوورهای این پیج را فالو کن . پس از فالو شدن فالوور های پیج هدف شما ، تقریبا تمام آن فالوور ها از پیج شما بازدید میکنند و تقریبا ۳۰ درصد آنها پیج شما را فالو میکنند. ولی ما تنها هزینه کسانی که شما را فالو میکنند را از شما دریافت میکنیم . تمام کسانی که توسط سایت اینستالایکر فالو می شوند پس از چند ساعت آنفالو می شوند! تمام فالوورهای جذب شده از این روش میتواند فالوور وفادار شما باشند و این روش بهترین روش برای جذب فالوور می باشد.

افزایش لایک ایرانی و بین المللی

آیا در مسابقه اینستاگرامی شرکت کرده اید؟

به وسیله این پکیج می توانید لایک های خود را در مسابقات اینستاگرامی افزایش بدید و برنده همه مسابقات اینستاگرام شوید.تمام سفارشات کمتر از ٣٠ دقیقه انجام می شوند

آیا صفحه شخصی در اینستاگرام دارید؟

دلتون می خواد تعداد لایک هاتون بیشتر باشه ولی تعداد فالوئر هاتون به اون اندازه نیست؟ با افزایش لایک ، خیلی ساده هر تعداد لایک برای پستاتون سفارش بدید!

لایک های ایرانی کاملا ایرانی و توسط کاربران فعال انجام می شوند. لایک بین المللی به سرعت بسیار بالا انجام می شود.

برای خرید لایک میتوانید از قسمت انتخاب شبکه اجتماعی، ایرانی یا بین المللی بودن را انتخاب کنید، سپس روی گزینه افزایش لایک کلیک کنید

با انتخاب سرویس افزایش لایک،در یک فیلد تعداد را از ما میخواد، به عنوان مثال ما تعداد ۱۰۰۰ لایک را برای یک عکس میخواهیم، پس تعداد ۱۰۰۰ را وارد میکنیم.

در قسمت لینک ، آدرس عکس مورد نظر را وارد کنید.

آدرس عکس(لینک عکس) را چگونه کپی کنم؟

  1. وارد برنامه اینستاگرام شوید.
  2. عکس مورد نظر را باز کنید (مهم نیست این عکس متعلق به پیج شماست یا حتی پیج دیگر – به عنوان مثال پیجی برای مسابقه)
  3. پس از انتخب گزینه more ( 3 نقطه کنار هم که در گوشی آیفون بالای عکس و در اندروید پایین عکس است) روی copy share url بزنید تا آدرس عکس کپی شود.
  4. آدرس را در درون فیلدی که در پنل می بینید و از شما لینک میخواهد ، paste کنید
آدرس عکس در اینستاگرام

کپی کردن آدرس عکس در اینستاگرام

Summary
Review Date
Reviewed Item
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
Author Rating
41star1star1star1stargray


پشتیبانی آنلاین