افزایش ممبر کانال تلگرام

ممبر تلگرام

برای افزایش ممبر تلگرام ۲ روش وجود دارد . روش دستی که کاملا مطمئن است و روش api که از نظر تلگرام خلاف مقررات و باعث بسته شدن کانال می شود.
متاسفانه در بسیاری از وبسایت های ایرانی از روش api برای راحتی بیشتر خود استفاده میکنند.اما اینستالایکر به دلیل تعهدات اخلاقی و نماد اعتمادِ خود،همواره از بهترین و مطمئن ترین روش ها(روش دستی) برای افزایش ممبر کانال استفاده می نماید

چرا باید ممبر کانال بخریم و آیا این کار درستی است ؟

باید بپذیریم که کاربران ، امروزه به کانال های با ممبر پایین حتی با وجود بهترین و باکیفیت ترین مطالب ، اهمیتی نمیدهند و ترجیح میدهند تا در کانال های ممبر بالا عضو شوند.

از طرفی یکی از راه های افزایش ممبر کانال تلگرام، شرکت در تبادل است و همه خوب میدانیم که باز هم در این تبادلات ، کانال های ممبر بالا رشد میکنند و همین اندک ممبر های کانال های کم ممبر را هم به سمت خود می کشانند.

اما حالا چاره چیست ؟

۲ راه وجود دارد. یکی صرف هزینه های گزاف و تبلیغ کردن کانال خود در کانال های با ممبر بالا که واقعا هزینه های سرسام آوری دارد و بازدهی آنها هم نهایتا ۵۰ -۶۰ ممبر هست . (تجربه شخصی بنده در تبلیغ در کانال ۲۰۰ کا ) البته اگر هزینه های زیاد بکنید و در چندین کانال تبلیغات انجام دهید شاید به نتیجه مناسب برسید .

اما راه دوم این هست که ما با استفاده از ممبر های آفلاین ، اعضای کانال خود را بالا ببریم تا اولا در تبادلات جایگاه بهتری داشته باشیم و ثانیا اعتبار کانال ما بالاتر رود تا کاربران اعتماد بیش تری کنند و از کانال ما لفت ندهند و در ادامه با بالا بردن کیفیت مطالب ، ممبر های حقیقی به کانال ما اضافه شوند و عملا ممبر های آفلاین پلی برای حضور ممبر های حقیقی می شوند .

ممبر های تلگرام خریداری شده از سمت اینستالایکر کاملا ایرانی بوده و تمام آنها دارای نام ایرانی و عکس پروفایل می باشند . در زیر یک عکس از اعضای یک کانال که ممبر خریداری کرده است را مشاهده می کنید.

افزایش ممبر تلگرام

نمونه ممبرهای اضافه شده توسط اینستالایکر به یک کانال

 

 پشتیبانی آنلاین