سرویس لایک ایرانی شگفت انگیز شد

با توجه به آپدیت جدید اینستاگرام، اینستالایکر تنها سایت ایرانی است که لایک را آنی انجام می دهد. مانند همیشه اینستالایکر، پرسرعت ترین سرویس ایران است

همین الان می توانید از سرویس لایک ایرانی استفاده کنید

افزایش ممبر کانال تلگرام

ممبر تلگرام

برای افزایش ممبر تلگرام ۲ روش وجود دارد . روش دستی که کاملا مطمئن است و روش api که از نظر تلگرام خلاف مقررات و باعث بسته شدن کانال می شود.
متاسفانه در بسیاری از وبسایت های ایرانی از روش api برای راحتی بیشتر خود استفاده میکنند.اما اینستالایکر به دلیل تعهدات اخلاقی و نماد اعتمادِ خود،همواره از بهترین و مطمئن ترین روش ها(روش دستی) برای افزایش ممبر کانال استفاده می نماید

چرا باید ممبر کانال بخریم و آیا این کار درستی است ؟

باید بپذیریم که کاربران ، امروزه به کانال های با ممبر پایین حتی با وجود بهترین و باکیفیت ترین مطالب ، اهمیتی نمیدهند و ترجیح میدهند تا در کانال های ممبر بالا عضو شوند.

از طرفی یکی از راه های افزایش ممبر کانال تلگرام، شرکت در تبادل است و همه خوب میدانیم که باز هم در این تبادلات ، کانال های ممبر بالا رشد میکنند و همین اندک ممبر های کانال های کم ممبر را هم به سمت خود می کشانند.

اما حالا چاره چیست ؟

۲ راه وجود دارد. یکی صرف هزینه های گزاف و تبلیغ کردن کانال خود در کانال های با ممبر بالا که واقعا هزینه های سرسام آوری دارد و بازدهی آنها هم نهایتا ۵۰ -۶۰ ممبر هست . (تجربه شخصی بنده در تبلیغ در کانال ۲۰۰ کا ) البته اگر هزینه های زیاد بکنید و در چندین کانال تبلیغات انجام دهید شاید به نتیجه مناسب برسید .

اما راه دوم این هست که ما با استفاده از ممبر های آفلاین ، اعضای کانال خود را بالا ببریم تا اولا در تبادلات جایگاه بهتری داشته باشیم و ثانیا اعتبار کانال ما بالاتر رود تا کاربران اعتماد بیش تری کنند و از کانال ما لفت ندهند و در ادامه با بالا بردن کیفیت مطالب ، ممبر های حقیقی به کانال ما اضافه شوند و عملا ممبر های آفلاین پلی برای حضور ممبر های حقیقی می شوند .

ممبر های تلگرام خریداری شده از سمت اینستالایکر کاملا ایرانی بوده و تمام آنها دارای نام ایرانی و عکس پروفایل می باشند . در زیر یک عکس از اعضای یک کانال که ممبر خریداری کرده است را مشاهده می کنید.

افزایش ممبر تلگرام

نمونه ممبرهای اضافه شده توسط اینستالایکر به یک کانال

 

 پشتیبانی آنلاین