سرویس لایک ایرانی شگفت انگیز شد

با توجه به آپدیت جدید اینستاگرام، اینستالایکر تنها سایت ایرانی است که لایک را آنی انجام می دهد. مانند همیشه اینستالایکر، پرسرعت ترین سرویس ایران است

همین الان می توانید از سرویس لایک ایرانی استفاده کنید

اکسپلور اینستاگرام با سلایق شما!
اکسپلور اینستاگرام با سلایق شما!Reviewed by admin on Apr 10Rating: 5.0پست های اکسپلور اینستاگرام با سلایق شماممکن است گاهی برای شما پیش آمده باشد در صفحه اکسپلور (Explore) پست های نامربوط و برخلاف سلایق شما نشان داده شود. ما در این مطلب، توضیحی برای تنظیم کردن پست های نشان داده شده با توجه به سلیقه شما را توضیح میدهیم.

ممکن است گاهی برای شما پیش آمده باشد در صفحه اکسپلور اینستاگرام (Explore) پست های نامربوط و برخلاف سلایق شما نشان داده شود. ما در این مطلب، توضیحی برای تنظیم کردن پست های نشان داده شده با توجه به سلیقه شما را توضیح میدهیم.

ابتدا باید بدانیم اکسپلور اینستاگرام چیست؟

اکسپلور اینستاگرام صفحه ای است که پست هایی از صفحات سراسر دنیای اینستاگرام که چه آن ها را فالو کرده باشید و چه آنها را فالو نکرده باشید، برایتان نمایش داده میشود. این پست های نشان داده شده بر اساس فعالیت های قبلی شما و همچنین فعالیت های کسانی که شما دنبال یا فالو کرده اید به نمایش در می آیند.
برای دسترسی به بخش Explore، اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید. در پایین صفحه چند آیکون میبینید. آیکنی که شبیه ذره بین است و بین دو آیکن خانه و علامت به علاوه قرار دارد، همان بخش اکسپلور اینستاگرام است.

اینستاگرام پست های نشان داده شده در اکسپلور ما را بر چه اساس نشان میدهد؟

اینستاگرام بسیار هوشمند است؛ اگر شما با فالو کردن، کامنت گذاشتن و لایک کردن، یا حتی بی سر و صدا دیدن پست های صفحه ای فعالیت کنید؛ اینستاگرام مطالب آن پیج یا صفحه را جزو سلایق شما محسوب میکند. و نه تنها پست های شبیه آن را به خود شما نشان میدهد بلکه به دوستانتان نیز که شما را فالو کرده اند پیشنهاد دیدن چنین پست هایی را میکند که ببینند!!!.

چگونه پست های نشان داده شده در اکسپلور اینستاگرام را با سلایق خودمان تنظیم کنیم؟

برای این کار باید مراحل زیر را طی کنید:

۱- به صفحه اکسپلور اینستاگرامتان مراجعه کنید
۲- پست هایی که باب میل و سلیقه شما نیست را باز کنید
۳- در قسمت بالای پست و سمت راست آن، سه نقطه وجود دارد که با کلیک بر روی آن؛ تنظیمات بیشتری در
اختیارتان قرار خواهد گرفت
۴- اگر اینستاگرام شما فارسی باشد باید روی گزینه (دیدن پست های کمتری از این قبیل) کلیک کنید، اما اگر انگلیسی باشد گزینه See fower posts like this را انتخاب کنید
۵- مجدد این کار را برای دیگر پست ها که به سلیقه شما نزدیک نیست انجام دهید

نکته قابل توجه این است اگر هر چقدر تمیز کاری میکنید و مجدد به سلیقه شما نزدیک نمیشود به این دلیل است که اینستاگرام به صورت پیش فرض سلیقه شما و دوستانتان را یکی در نظر میگیرد. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم این مطلب را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید تا آن ها نیز این کار را انجام دهند.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =


پشتیبانی آنلاین