تغییر قالب اینستالایکر
تغییر قالب اینستالایکرReviewed by Admin on May 9Rating:

تغییر قالب اینستالایکر تفکری بود که از چند مدت پیش در سر میپروراندیم تا کاربران بتوانند خیلی سریعتر و راحت تر به بخش های مختلف سایت دسترسی پیدا کنند . برای راحتی شما عزیزان و همچنین دسترسی راحت تر به پنل، قالب صفحه اصلی سایت تغییر کرد.

این قالب بسیار سبک طراحی شده است تا سریعتر باز شود . همچنین این قالب کاملا رسپانسیو می باشد.

امید است باز هم برای راحتی شما، بتوانیم گامی برداریم.

تغییر قالب اینستالایکر

تغییر قالب اینستالایکر

ویژگی های مناسب این قالب

این قالب کاملا مناسب سایت هایی می باشد که از یک پنل جداگانه در حال استفاده هستند .

تا آنجا که توانستیم سعی کردیم که ویژگی های ساده ای را در این قالب قرار دهیم تا کاربر به آسانی به آن چیزی که می خواهد دسترسی پیدا کند . این قالب کاملا سئو شده است . طراحی این قالب کاملا اختصاصی است و توسط گروه طراحی اینستالایکر انجام شده است

از آنجایی که اینستالایکر یک سایتافزایش فالوور می باشد ، پس بسیاری از کاربران این سایت را با موبایل باز می کنند . رعایت ۲ نکته بسیار ضروری است . اوا اینکه چون کاربر با تلفن همراه سایت را مشاهده میکند شاید اینترنت استفاده کننده ، یک اینترنت gprs یا ۳g باشد پس می طلبد ساید در حد ممکن کم حجم باشد . از طرفی سایت باید واکنشگرا باشد تا در اندازه موبایل های مختلف ، خود را به حالت های مختلفی تبدیل کند تا کاربر به آسانی سایت را مشاهده کند .

همچنین این قالب شامل بخش وبلاگ نیز می باشد که از این پس اطلاعیه های مهم سایت و یا حتی کد تخفیف را در این قسمت به عنوان یک پست تازه وارد می کنیم.

همچنین در این قالب می توانید تعداد دقیق کاربران ، تیکت ها و سفارشات را تا این لحظه مشاهده کنید.

تعداد کاربران اینستالایکر

مشاهده آمار پنل اینستالایکر

با تشکر از همراهی همیشگی شما خوبان


دیدگاه بگذارید

avatar

پشتیبانی آنلاین