خدمات تمام شبکه های اجتماعی

خدمات شبکه های اجتماعی

سایت اینستالایکر تنها در زمینه اینستاگرام و تلگرام فعالیت ندارد . بلکه دامنه فعالیت این شرکت در زمینه تمام شبکه های اجتماعی از قبیل یوتیوب ، تویتر، فیس بوک ، گوگل پلاس و … می باشد.

با ثبت نام در پنل این شرکت ، میتوانید از خدمات مربوط به اینستاگرام ، تلگرام ، گوگل پلاس ، یوتیوب ، توییتر ، لینکدین و غیره بهره مند شوید

خدمات این شبکه ها نیز با کمترین تعرفه در ایران انجام می شوند.

یوتیوب

از جمله خدمات سایت اینستالایکر در زمینه یوتیوب می توان به افزایش مشاهده ویدئو یوتیوب ( ویدئو ویو) ، لایک ویدئو یوتیوب، شیر (share) کردن اشاره کرد.

توییتر

در اینستالایکر خدمات متنوعی برای شبکه اجتماعی توییر مشاهده می کنید . از جمله این خدمات می توان به افزایش فالوور توییتر ، خرید ریتویت (retweets) اشاره کرد.

فیس بوک

فیس بوک یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی نزد کلیه کشور ها می باشد . این شبکه به دلیل سادگی در کار کردن با آن ، به سرعت فراگیر شد به نحوی که تا قبل از معروف شدن اینستاگرام ، اکثر افراد از فیس بوک به عنوان شبکه اجتماعی اول خود استفاده می کردند . لذا اینستالایکر برای این شبکه معتبر نیز خدمات گسترده ای را فرام کرده است . از جمله خدمات مربوط به فیس بوک می توان به افزایش لایک پیج فیس بوک ، افزایش فالوور فیس بوک ، افزایش لایک عکس اشاره کرد.

تلگرام

برای افزایش ممبر تلگرام ، ۲ روش وجود دارد . روش دستی که کاملا مطمئن است و روش api که از نظر تلگرام خلاف مقررات و باعث بسته شدن کانال می شود.
متاسفانه در بسیاری از وبسایت های ایرانی از روش api برای راحتی بیشتر خود استفاده میکنند.اما اینستالایکر به دلیل تعهدات اخلاقی و نماد اعتمادِ خود،همواره از بهترین و مطمئن ترین روش ها(روش دستی) برای افزایش ممبر کانال استفاده می نماید.

گوگل پلاس

گوگل پلاس شبکه اجتماعی ساخته شده توسط گوگل می باشد . می توان گفت که گوگل پلاس بزرگترین رقابت شرکت گوگل با فیس بوک بوده است .گوگل پلاس امکانات جدید بسیاری از جمله حلقه‌ها، پاتوق‌ها، جرقه‌ها، و تجمّع‌ها را نیز ارائه می‌کند.

خدمات ارائه شده برای گوگل پلاس در سایت اینستالایکر عبارتند از افزایش فالوور گوگل پلاس ، افزایش لایک پست ها و share کردن پست های گوگل پلاس می باشد.

 پشتیبانی آنلاین