خرید فالوور ایرانی اینستاگرام
خرید فالوور ایرانی اینستاگرامReviewed by اینستاگرام on Jul 2Rating: 5.0خرید فالوور ایرانی اینستاگرامدر سایت های زیادی ، انواع مختلف فالوور وجود دارد که کیفیت متفاوتی دارند . خرید فالوور ایرانی اینستاگرام آن هم از نوع فالوور فعال و واقعی تاثیر زیادی در افزایش تعامل این کاربران با شما و بهبود کسب و کار می شود .

فیلم آموزش استفاده از ربات اینستاگرام و نحوه خرید فالوور فعال در انتها اضافه شد

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام بسیار مورد توجه افرادی که فالوور را نه فقط برای بالا بردن عدد فالوور ، بلکه برای داشتن فالوور واقعی اینستاگرام می خواهند می باشد .
این نوع فالوور بهترین انتخاب برای شرکت ها و همچنین کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای افزایش راندمان پیج اینستاگرام آنان است .

خرید فالوور ایرانی و واقعی اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

فالوور واقعی ایرانی را عموما تنها از ۲ راه می توان انجام داد .

  1. تبلیغ در پیج ها
    برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام ، یکی از راه ها ، تبلیغ در اینستاگرام می باشد که عموما این روش خیلی برای افزایش فالوور به دلیل زیاد بون هزینه آن مناسب نیست . از این روش عموما تنها برای شناساندن یک برند استفاده می شود .
  2. افزایش فالوور ایرانی و واقعی به روش فالو و آنفالو
    روش دوم و بهتر برای افزایش فالوور ایرانی ، روش افزایش فالوور واقعی و فعال ایرانی به وسیله ربات اینستاگرام یا همان روش فالو و آنفالو است . در این روش شما با قرار دادن پیج خود در ربات اینستاگرام ، این ربات از سمت پیج شما اقدام به فالو کردن دیگران می کند . و تقریبا ۳ پست از آنها را نیز لایک می کند . با این کار توجه آن فرد به سمت پیج شما جذب می شود و به پیج شما سر می زند و امکان فالو کردن پیج شما توسط آن فرد تقریبا ۳۳% می باشد . یعنی به ازای هر ۳ نفر ، یک نفر پیج شما را فالو می کنند .

لابد تا به حال زیاد با این صحنه مواجه شده اید که زمانی که پیج اینستاگرام خود را باز می کنید ، تعداد درخواست هایی از سمت افرادی می بینید که حتی ممکن است پست های شما را نیز لایک کرده باشند . مطمئن هستم که به پیج آن فرد یا شرکت سری زده اید و از پست آن پیج دیدن و لایک کرده اید . و یا احتمالا آن فرد را فالو هم کرده باشید . این همان الگوریتم اساسی افزایش فالوور به روش ربات اینستاگرام و روش فالو و آنفالو می باشد .

چرا دستی نمی توان روش فالو و آنفالو را انجام داد؟

به هیچ عنوان دستی این کار را انجام ندهید!

اینستاگرام بسیار باهوش است و الگوریتم آن کاملا می تواند تشخیص دهد که شما در حال فالو کردن بی رویه و بدون لزوم هستید ، زمانی که قوانین را رعایت نکنید . در صورتی که بخواهید دستی اقدام به فالو کردن بقیه کنید ، شما پست سر هم این کار را انجام می دهید حال آنکه ربات تنها هر یک دقیقه یک بار این کار را انجام می دهد . این افزایش زمان بین هر ۲ عمل فالو ، باعث طبیعی جلوه دادن این کار می شود .

چه ربات اینستاگرامی در ایران این کار را هوشمندانه انجام می دهد ؟

درست است که ربات هوشمند می تواند کار شما را بدون عیب و نقص انجام دهد و موجب پیشرفت پیج شما شود ، ولی از آن طرف اگر ربات اینستاگرام هوشمند نباشد می تواند پیج شما را حذف کند! از طرفی نباید به هر سایتی که ربات اینستاگرام دارد اعتماد کرد و رمز اینستاگرام را در آن وارد نمود . زیرا هنوز امتحان خود را پس نداده اند و تازه کار هستند .

اما ربات افزایش فالوور اینستالایکر کاملا هوشمندانه طراحی شده است . و با الگوریتم بسیار پیچیده خود ، خود را کاملا به شکل یک انسان برای اینستاگرام نمایش میدهد .

با استفاده از این ربات شما میتوانید با وارد کردن دو پیج هدف ( پیجی که قرار است فالوورهای آن پیج مورد هدف قرار گیرند ) ، که باید پیجی باشد که میدانید فالوورهای آن پیج بیشتر به درد شما خواهند خورد .

سپس این ربات به فالو کردن این افراد می پردازد و شما می توانید از افزایش فالوور خود لذت ببرید .

برای استفاده از این روش ، ابتدا وارد وبسایت اینستالایکر شوید .

اگر عضو سایت هستید بر روی ورود به پنل و در صورتی که عضو نیستید روی ثبت نام در پنل بزنید

اگر بر روی گزینه ثبت نام در  پنل بزنید ، با صفحه ای شبیه به صفحه زیر مواجه می شوید .

ثبت نام در اینستالایکر

ثبت نام در اینستالایکر

 

نام : نام خود را به فارسی یا انگلیسی وارد کنید

نام خانوادگی : نام خانوادگی خود را به فارسی یا انگلیسی بنویسید .

آدرس ایمیل : آدرس ایمیل خود را وارد کنید ( این آدرس ایمیل در آینده شناسه ورود شما خواهد بود پس در ورود آن دقت کنید )

کلمه عبور : یک رمز عبور برای ورود به پنل برای خود انتخاب کنید . از این پس برای ورود به پنل از ایمیل و رمز عبوری که در اینجا انتخاب کرده اید استفاده می کنید .

شماره همراه : شماره همراه خود را حتما وارد کنید تا از پشتیبانی سایت بهره مند شوید.

تیک من ربات نیستم را بزنید و روی دکمه آبی رنگ ثبت نام کنید بزنید تا عملیات ثبت نام انجام شود .

پس از اینکه ثبت نام کردید و یا اینکه وارد شدید ، با صفحه ای مشابه صفحه زیر مواجه می شوید .

داشبورد اینستالایکر

داشبورد اینستالایکر

بر روی گزینه ثبت سفارش بزنید.

پس از ورود به صفحه ثبت سفارش از بین گزینه های انتخاب نوع شبکه اجتماعی ، بر روی اینستاگرام (سرویس های ایرانی) و سپس از بین گزینه های انتخاب نوع سرویس ، روی افزایش فالوور کاملا فعال ایرانی نیازمند رمز عبور(بالاترین کیفیت-کاملا فعال) بزنید .

خرید فالوور ایرانی

خرید فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام

پس از اینکه موارد فوق را انتخاب کردید به صفحه ای شبیه به صفحه زیر هدایت می شوید که توجه موارد آن بسیار مهم است .

وارد کردن اطلاعات پیج

وارد کردن اطلاعات پیج

 

به ترتیب به توصیح هر کدام میپردازیم :

تعداد

در این فیلد تعداد مورد نظر خود را وارد کنید . به عنوان مثال اگر نیاز به ۱۰۰۰ فالوور دارید ، باید تعداد ۱۰۰۰ را وارد کنید . دقت کنید که عدد مقابل فیلد تعداد قیمت به ازای هر عدد است . یعنی اگر شما ۱۰۰۰ فالوور ثبت کنید ، قیمت ۳۹۰۰۰ تومان می شود .

Instagram ID:

آی دی اینستاگرام خود را وارد کنید

password:

پسورد اینستاگرام ( برای دریافت اجازه از سمت اینستاگرام برای اقدام له عمل فالو کردن نیاز است )

نام پیج برای هدف قرار دادن فالوور ها ( پیج هدف) :

پیج هدف ، پیجی است که قرار است فالوورهای آن پیج مورد هدف قرار گیرند و توسط ربات ، بوسیله پیج شما فالو شوند . در این فیلد یک پیج وارد کنید

می توانید ۲ پیج هدف در ۲ فیلد مربوط به پیج هدف وارد کنید . سعی کیند پیج های شلوغ و با فالوورهای واقعی را اضافه کنید

در زیر فیلم آموزش خرید فالوور فعال ایرانی و همچنین استفاده از ربات اینستاگرام قرار دهده شده است

 


دیدگاه بگذارید

avatar

پشتیبانی آنلاین