دریافت آنی گزارشات با ایمیل و پیامک

در اینستالایکر برای اطلاع رسانی سریع و رایگان از آخرین وضعیت سفارش در پنل، از ایمیل و پیامک استفاده شده است.

همواره پس از هر تغییر یا سفارش یا ایجاد یک تیکت در پنل شما، یک پیامک برای اطلاع شما از آخرین وضعیت ارسال می شود.

برای فعال سازی یا غیر فعال سازی ارسال پیامک از پنل، میتوانید وارد پنل خود شوید. جهت ورود کلیک کنید

پس از ورود به پنل، میتوانید از منوی بغل سایت ؛ از بخش حساب کاربری – مشخصات من ، اقدام به فعال یا غیر فعال سازی ارسال پیامک از پنل خود نمایید

فعال کردن دریافت گزارشات با اس ام اس

فعال کردن دریافت گزارشات با اس ام اس

همچنین در اینستالایکر می توانید گزارش انجام سفارش خود را از طریق ایمیل نیز دریافت کنید . بدین صورت که بلافاصله پس از ایجاد یک فاکتور در پنل ، یک نسخه از آن به صورت فایل pdf برای شما ارسال می شود . همچنین پس از پرداخت موفق نیز یک نسخه از صورتحساب برای اطمینان از پیگیری های بعدی برای شما ارسال می شود . اگر سفارش شما در اینستالایکر انجام شده باشد، بلافاصله پس از انجام نیز یک ایمیل از سمت ما دریافت می کنید .

آیا دریافت آنی گزارشات در اینستالایکر هزینه دارد؟

خیر.

دریافت گزارشات به صورت آنی در اینستالایکر رایگان انجام می شود و ما خود را موظف به این کار میدانیم که مشتری بلافاصله پس از هر تغییری ، بازخورد آن را دریافت کرده و نتایج آن را مشاهده کند.

چگونه می توانم ایمیل های دریافتی از سمت پنل را بدون وارد شدن به ایمیل، از طریق پنل مشاهده کنم؟

تنها کافیست روی آیکون ایمیل که در بالای پنل خود مشاهده می کنید کلیک کنید تا تمام ایمیل های دریافتی از سمت سایت، برای شما نشان داده شود .

مشاهده ایمیل ها از پنل

مشاهده ایمیل ها از پنل

ایمیل ها و پیامک ها از طریق چه شماره و ایمیلی ارسال می شوند؟

تمام ایمیل های ارسالی از سمت اینستالایکر از طریق ایمیل info [at] instaliker.ir ارسال می شند و تنها شماره پیامک شرکت تنها ۵۰۰۰۱۴۵ می باشد . لطفا توجه کنید که اطلاعیه ها و سایر موارد تنها از این طریق به مشتریان اینستالایکر اطلاع رسانی می شود.پشتیبانی آنلاین