پنل افزایش لایک و فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام تنها یکی از خدمات بی نهایت اینستالایکر است

اینستالایکر اولین سایت ایرانی است که موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت در زمینه شبکه های اجتماعی در ایران گشت و این خود نمایان اعتبار این شرکت است.

پنل اینستالایکر تنها شامل خدمات اینستاگرام نیست. بلکه در این پنل شما میتوانید برای تمام شبکه های اجتماعی از قبیل تلگرام ، یوتیوب ، گوگل پلاس و تویتر و فیس بوک خدماتی را مشاهده و خریداری کنید.

قیمت تمام محصولات اینستالایکر کمترین قیمت در ایران می باشد و میتوانید به آسانی با مقایسه آسان این سایت با سایر رقبا به این نتیجه دست یابید.

اکثر کسانی که از پنل ما استفاده می کنند، خود فروشندگان لایک و فالوور و سایر خدمات مربوط به شبکه های اجتماعی هستند که به دلیل قیمت پایین پنل اینستالایکر، سفارشات مشتریان خود را از پنل ما ثبت میکنند.

از طرفی اینستالایکر با داشتن چند نیروی فعال ، سفارشات شما را در کمتر از نیم ساعت به انجام می رساند.

پشتیبانی اینستالایکر همواره و در ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت شماست

افزایش فالوور چگونه صورت می گیرد؟

در وبسایت اینستالایکر ، پس از ورود به پنل اینستالایکر ، جهت ثبت سفارش ، روی ثبت سفارش کلیک کنید تا وارد یک صفحه با ۲ فیلد انتخابی شوید . فیلد اول انتخاب شبکه اجتماعی می باشد . اگر هدف شما خرید لایک یا فالوور اینستاگرام است می بایست گزینه اینستاگرام را نتخاب کنید .

خب ۲ نوع اینستاگرام وجود دارد . کدام یک را باید انتخاب کنم؟

در قسمت انتخاب نوع شبکه اجتماعی در پنل ، ۲ نوع اینستاگرام وجود دارد که بین المللی و ایرانی هستند . با انتخاب هر کدام از این ۲ می توانید در قسمت پایین که انتخاب سرویس است ، افزایش فالوور اینستاگرام یا لایک اینتساگرام و یا حتی ویدئو ویو ( بازدید ویدئوی اینستاگرام ) را انتخاب کنید . ولی تنها تفاوت در آنها ، ایرانی بودن یا بین المللی بودن این سرویس هاست .

هر کدام از این ۲ سرویس ایرانی یا بین المللی مزایای خود را دارا می باشند که یکی را بر دیگری برای عده ای برتر می کنند .

مزایای بین المللی :

  1. انجام سفارشات بین المللی بسیار سریع است
  2. ریزش فالوور بین المللی تقریبا صفر می باشد
  3. تمام آنها دارای اسم و عکس پروفایل هستند و کاملا شبیه به واقعی هستند
  4. قیمت آنها بسیار پایین است

مزایای ایرانی :

  1. کاملا ایرانی هستند
  2. با توجه به نوع سرویس، اکثر یا تمام آنها فعال هستند
  3. کاملا طبیعی جلوه میکند

همانطور که می بینید هر کدام از این ۲ سرویس محاسن خود را دارا می باشند که کاربر با توجه به نیاز خود می تواند آن را انتخاب کند

 پشتیبانی آنلاین