چطور دکمه دیدن ترجمه ( See Translation ) را در بیو (biography) اینستاگرام فعال کنیم؟
چطور دکمه دیدن ترجمه ( See Translation ) را در بیو (biography) اینستاگرام فعال کنیم؟Reviewed by مدیر on Apr 30Rating: 5.0چطور گزینه دیدن ترجمه ( See Translation ) را در بیوی پیج اینستاگرام یا زیر یک پست فعال می شود؟شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که چطور در بیوی پیج اینستاگرام بعضی افراد عبارت مشاهده ترجمه یا به انگلیسی ( See Translation ) وجود دارد و در پیج برخی نه؟!

شاید یک سوال ذهنتان را درگیر کرده است. که چطور بیوی (biography) پیج اینستاگرام برخی افراد دارای گزینه ای به نام See Translation یا دیدن ترجمه است و در برخی از پیج ها این گزینه مشاهده نمی شود؟

گزینه دیدن ترجمه در بیو اینستاگرام

گزینه دیدن ترجمه در بیو اینستاگرام

چه زمانی عبارت See Translation در اینستاگرام، برای پست یا بیوی پیج نمایش داده می شود؟

اگر زبان اینستاگرام شما فارسی باشد، آنگاه اگر کپشن یک پست یا بیوی یک پیج به زبان انگلیسی یا هر زبانی به جز فارسی بود، عبارت “مشاهده ترجمه” در اینستاگرام برای شما نمایش داده می شود.

اما اگر زبان اینستاگرام شما انگلیسی باشد، آنگاه اگر کپشن یک پست یا بیوی یک پیج به زبان فارسی یا هر زبانی به جز انگلیسی بود، عبارت “See Translation” در اینستاگرام برای شما نمایش داده می شود.

پس نمایش این مورد و تنظیم کردن نمایش آن به عهده شما نیست! بلکه اگر بیوی شما انگلیسی باشد، برای کسانی که زبان اینستاگرام آنها هرچیزی به جز انگلیسی ( مثلا فارسی!) باشد، عبارت نمایش ترجمه نمایش داده می شود و همچنین برای بیوی فارسی و کسانی که زبان اینستاگرام را انگلیسی انتخاب کرده اند!


2
دیدگاه بگذارید

avatar
جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
حسن سلطانی
Guest
حسن سلطانی

مرسی از راهنمایی تون ممنون


پشتیبانی آنلاین