چگونه می توان تاریخچه جستجوی اینستاگرام را حذف کرد ؟
چگونه می توان تاریخچه جستجوی اینستاگرام را حذف کرد ؟Reviewed by ahmadi on Mar 19Rating: 5.0حذف کردن تاریخچه اینستاگراماینستاگرام جستجوهای شما را برای اینکه خیلی راحت تر ، اکانت و یا هشتگ مورد علاقه خودتونو پیدا کنید ذخیره میکنه. اما برای پاک کردن تاریخچه جستجوها باید اینگونه عمل کنید

چگونه میتونم تاریخچه جستجو دراینستاگرامم را پاک کنم؟
اینستاگرام جستجوهای شما را برای اینکه خیلی راحت تر ، اکانت و یا هشتگ مورد علاقه خودتونو پیدا کنید ذخیره میکنه. اما برای پاک کردن تاریخچه جستجوها باید اینگونه عمل کنید:
۱٫ ابتدا وارد پروفایل خود شوید
۲٫ سپس قسمت بالای سمت راست گوشی تون که یک علامت سه نقطه هست چه درایفون و چه در اندروید رو بزنید
۳٫ نوار گزینه هارو تا پایین ترین قسمت ادامه بدین تا به گزینه ی clear search history برسید. و جستجوی هایتان را بالمس ان گزینه پاک کنید.

حواستون باشه که پاک کردن جستجوها یک گزینه ی موقتی است و اگر دوباره آن جستجوهارو داشته باشید ممکن است دوباره برای صفحه ی شما ظاهر شوند.
همچنین شما میتونید برخی اکانت های شخصی، هشتگ ها و مکان هارو برای همیشه از تاریخچه جستجویتان پاک کنید و نگذارید که دوباره ظاهرشوند برای اینکار:
ابتدا وارد نوار جستجوی خودتون بشین برای اینکار اول ذره بین رو بزنید که پایین صفحتون هست و بعد دوباره یک ضربه دیگه اون قسمتی که باید جستجو کنید بزنید تا جستجوهای اخیرتون را ببینید و سپس روی جستجوهاتون لمس کنید و گزینه hide رو بزنید تااینکه اون جستجوها پنهان بشوند.


دیدگاه بگذارید

avatar

پشتیبانی آنلاین