کمترین قیمت فالوور و لایک

با گشت و گذاری در اینترنت، شاهد سایت های بسیاری هستیم که بدون نام و نشان و یا نماد اعتماد ، تنها با ساختن یک فروشگاه آماده ، در حال فروش فالوور هستند . با توجه به قیمت این سایت ها قیمت هایی را ملاحظه میکنید که بعضا ۲ برابر قیمت سایت اینستالایکر است .

اما دلیل ارزان تر بودن تمام سرویس های اینستالایکر چیست؟

سایت اینستالایکر متعلق به ٢ برنامه نویس ایرانی است که از سال ٩۴ کار خود را در زمینه افزایش فالوور و لایک آغاز کرده اند.
ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های اینستالایکر محسوب می‌شود. اینستالایکر با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

در اینستالایکر هیچ واسطه ای وجود ندارد و سفارش شما مستقیما توسط سیستم های طراحی شده برنامه نویسان اینستالایکر انجام می شود.

طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و اینستالایکر نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت اینستالایکر و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در اینستالایکر بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید خدمت در وب سایت اینستالایکر، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.پشتیبانی آنلاین